Asistenta tv hostes emisiuni evemimente targuri

anunturi
Cauta anunt:
Cautare
Cele mai noi anunturi despre: asistenta tv hostes emisiuni evemimente targuri

Angajez asistenta in regim part time

Descrierea postului: activitatea consta in munca de birou. Trebuie sa organizeze agenda si sa stabileasca intalniri cu clientii noi si vechi. Cerinte: persoana organizata, comunicativa, voce placuta, cunostinte bune de Word si Excel. Contact: petcu

Asistenta birou imobiliare

ASISTENTA BIROU pentru agentie imobiliara, experienta in tranzactii imobiliare, cunostinte PC si internet foarte bune, cunostinte avansate de limba engleza, dinamica, cooperanta, dornica de afirmare, spirit de echipa. Trimiteti C.V. la mail: land.imo

Asistenta operare pc

intretinere, optimizare, protejare - anunt expirat

Lucrare de licenta asistenta medicala

Lucrari foarte bune notate cu 10 din promotia 2006 . Rolul asistentei medicale in ingrijirea pacientilor operati prin tehnica laparoscopica ; si Rolul asistentei medicale in litiaza renala - anunt expirat

Cabinet stomatologic angajeaza asistenta

Cabinet stomatologic angajeaza asistente full/part time. stomart@opensys.ro Tel. 0213234904, 0722613761 - anunt expirat

Servicii de consultanta si asistenta it

INGINER I.T. DIN SLATINA, JUD. OLT, OFER SERVICII DE ASISTENTA SI CONSULTANTA I.T.( DEPANARE, DEVIRUSARE, INSTALARE DE SOFTURI SI PROGRAME, MONTARE DE COMPONENTE P.C.) SI MEDITATII LA INFORMATICA. PRETURI NEGOCIABILE SI SUB NIVELUL PIETEI. TEL: 076

Cabinet de avocat myra vasilescu - asistenta juridica pentru

Cabinetul nostru asigura servicii juridice complexe pentru persoanele fizice si juridice in dreptul: civil, comercial,penal,dr.muncii,dr.familiei www.avocatura.cabanova.ro 0745-303510, 0723-537992 Oferim clientilor nostri, consultatii juridice, a